Konkurs na film promujący parki krajobrazowe województwa kujawsko-pomorskiego

Z okazji Dnia Krajobrazu, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem: " Krajobraz - doświadczam w pełni", Studenckie Koło Naukowe GEOSFERA wraz z Katedrą Geografii Krajobrazu działające na Wydziale Nauk Geograficznych UKW w Bydgoszczy, ogłaszają konkurs dla studentów kierunków: Geografia, Turystyka i Rekreacja, Rewitalizacja Dróg Wodnych oraz Zarządzanie Kryzysowe w Środowisku, na najlepszy film promujący dowolny park krajobrazowy województwa kujawsko-pomorskiego.

Na konkurs można nadsyłać filmy w formacie mp4 o długości od 60 do 90 sekund. Ocenie będą podlegały walory estetyczne przygotowanych filmów oraz zawarta w nich treść merytoryczna. Filmy należy nadsyłać w terminie do 20.10.2022 r. na adres danuta.piekut@ukw.edu.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 23.10.2022 r. a jego wyniki opublikowane na stronie internetowej i w mediach społecznościowych IG UKW.

Nagroda za najlepszy film zostanie wręczona w trakcie obchodów Dnia Krajobrazu na Wydziale Nauk Geograficznych, w dniu 26.10.2022 r. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie nadesłanych materiałów na stronie internetowej i w mediach społecznościowych UKW w Bydgoszczy.

Zachęcamy do udziału w konkursie.