Nowy rok, nowa siedziba

W środę 22.01.2020 r. o godzinie 14:30 miało miejsce oficjalne otwarcie nowej, wyremontowanej siedziby Koła czyli sali nr 11.

Po krótkim wstępie i podziękowaniach przedstawionych przez naszego Prezesa głos oddany został Dyrektorowi Instytutu dr hab. Zbigniewowi Podgórskiemu prof. uczelni, który pozytywnie odniósł się do naszych planów i dał nam, członkom Koła wizję na przyszłość. Głos zabrał także Zastępca Dyrektora IG ds. kształcenia dr Dawid Szatten, który również pozytywnie odniósł się do naszej działalności. Na ręce Zarządu wręczone zostały prezenty mające nadać ruch kołu naukowemu.

Po przemowach nastał czas radosnego otwarcia naszej nowej siedziby. Wstęga została przecięta grupowo. Staraniem członków koła przygotowany został poczęstunek i czas na kuluarowe rozmowy przy kawie. Na koniec zrobione zostały pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy członkowie Koła po słowach, które padły tego dnia wyszli z Instytutu mocno zmotywowani.