I walne zebranie za nami

I Walne Zgromadzenie Nowopowstałego Koła Naukowego, odbyło się 12.12.2019 roku o godzinie 16:30 w sali nr. 12.

Ponownie na spotkanie przybyło szanowne grono naukowe oraz duża ilość zdeklarowanych studentów, nie mogło się obyć bez burzy mózgów i propozycji rozwiązań różnych problemów. Ruszyły tryby w mechanizmach koła naukowego. Na zgromadzeniu przede wszystkim omawiane były sprawy:

• statutu Koła, który dzięki zaangażowaną pracę studentów, miał już swoją wersję wstępną, nie zabrakło jednakże merytorycznych uwag oraz propozycji zmian,
  • składki członkowskie, jak to zwykle bywa z pieniędzmi, rozgorzała żarliwa dyskusja, jednakże zakończyła się ona konsensusem,
  • przyszła działalność koła – to była naprawdę wielka ilość pomysłów, ciężko było nadążyć z ich zapisywaniem,
  • zaproponowane do wdrożenia działania promocyjne,
  • wprowadzone zostały korekty oraz wyznaczony został tryb pracy z dokumentacją,
  • nałożony został obowiązek wybrania nazwy i loga koła.
  • nałożono obowiązek stworzenia i wypełniania deklaracji członkowskich,
  • przeprowadzone zostały jawne wyboru zarządu koła,wybrany został nowy zarząd koła w osobach:

Prezes – Wiktor Redźko,
Wiceprezes – Konrad Wangryn,
Skarbnik – Marta Wohlgemuth,
Sekretarz – Mateusz Kołodziejczyk,
Marszałek – Sofia Stahiv.